УКР
ГРН
УКР
ГРН

Наші цінності та принципи

Наші цінності та принципи

  1. Любов до людей

Ви - це найважливіше, що є у нас. Ви нас надихаєте на експерименти і нові колекції. Ви нас підтримуєте, коли ми в цьому потребуємо. Ми разом придумуємо назви нашим прикрасам, допомагаємо в благодійних проектах, радіємо успіхам і сумуємо, коли сумно.

Ми любимо вас.

Людей, всіх людей.

Тому клієнтоорієнтованість і щира турбота про клієнтів - то, що у нас на першому місці.

  1. Етичність

Нам важливо допомогти підібрати "те саме" прикраса, яке людина буде носити з любов'ю і задоволенням.

У спілкуванні ми завжди доброзичливі. По-перше, хочемо підтримати легку і приємну енергетику бренду, а, по-друге, у нас всі співробітники милі люди і не вміють інакше.

Ми розуміємо, що покупка ювелірних прикрас - найчастіше це не "спонтанні" покупки, які за 5 хвилин захотів-купив-забув. До таких покупок люди ставляться серйозно і це нормально. Їм потрібно більше часу, щоб подумати, вирішити що подобається, якого кольору хочеться, підібрати і таки зважитися. Тому квапити і бути наполегливими - це не про нас. Ми з розумінням ставимося, коли людина уточнює деталі про сотню різних прикрас або замовляє тільки через місяць. Це все абсолютно нормально і не дратує.

  1. Екологічність

Ми правда намагаємося стати краще. Але чи не краще всіх людей в світі, а краще себе вчорашніх.

У нас в офісі стоять контейнери для декількох видів сміття. Ми сортуємо кожен вид окремо і потім Даруй відвозить їх на переробку / спалювання.

Ми намагаємося максимально екологічно упаковувати наші посилки. Так, повністю відмовитися від всієї цієї краси ми не можемо, адже вважаємо, що упаковка грає дуже важливу роль в житті подарунка і подарковрученія. Але ми намагаємося упаковувати в переробну папір / картон, щоб людина могла теж їх здати. Або переподаріть - загорнути подарунок іншій людині, тим самим ще раз використовувати упаковку.

  1. Щирість і відкритість

Відкрито і чесно розповідаємо про бренд DARI jewelry: про успіхи та невдачі, про експерименти і життя майстерні.

З такою ж чесністю відкрито визнаємо свою провину. Якщо раптом стався конфуз, то ми не ухиляються і не викручуємося. Чесно зізнаємося, що "так, це наша вина". Приносимо свої вибачення і пропонуємо людині кілька варіантів виходу із ситуації.

Так, іноді ми косячіт, іноді терміни виготовлення займають більше часу ніж потрібно, але ще гірше, що ми про це не встигаємо попередити. Ми не ідеальні. Але ми завжди беремо відповідальність і пропонуємо варіанти рішень: почекати / змінити замовлення / замінити на іншу прикрасу / і т.д. і т.п.

  1. Ручна робота

природне прагнення до унікальності, чогось особливого і не штампованому і привело всіх нас сюди. Ці ж речі і привертають інтерес людей до наших прикрас

всі прикраси - ексклюзивні, адже неможливо зробити два ідентичних вироби. Вони схожі, але відрізняються

купуючи прикрасу у нас, ти купуєш емоцію, настрій і атмосферу. Дійсно щось справжнє

ти можеш брати активну участь у зміні або доповненні прикрас: вибирати ширину / діаметр / розмір, кількість каменів, гравіювання і так далі

відвідування наших ювелірних воркшопів дає можливість людям не тільки реалізувати свій творчий потенціал, а й зняти напругу і знайти свій «дзен»

  1. Виріб одного майстра

Кожна прикраса виготовляє конкретний ювелір: з нуля і до повної готовності. І навіть після, коли потрібно чистка / ремонт, цим займається цей самий ювелір. Це додає прикрасам душевності, адже всі наші ювеліри у своїй роботі по любові.

  1. Любов до своєї роботи

Ми любимо те, що робимо, підходимо відповідально і етично до своєї діяльності, ми піклуємося одне про одного, про прикраси, їхніх долях і про вас. Ми всі також вважаємо, що головне - це якість і важливо, щоб прикраса носилося і радувало свого власника. Ми ніколи не залишимо вас з якихось невирішеним питанням і завжди йдемо на зустріч. Ми приходимо на роботу, як в компанію друзів, де тебе зрозуміють, підтримають і допоможуть, ми посміхаємося і саме в такій атмосфері створюємо прикраси.