УКР
ГРН
УКР
ГРН

Види кріплення на сережках

Види кріплення на сережках

Вибираючи сережки, ми в першу чергу звертаємо увагу на їх зовнішній вигляд, не замислюючись про кріплення. Але ж саме вони відповідають за комфорт і надійність фіксації прикраси.

Знаючи особливості кожного кріплення, можна заздалегідь спланувати які сережки можуть бути на вихід, а які підійдуть на кожен день.

DARI jewelry підготували список найбільш поширених видів сережок, щоб вам було простіше визначитися.

Сережки гвіздочки

Найуніверсальніші: прості і лаконічні.

Гвіздочки можуть бути із застібкою-затискачем або гвинтами (закручуванням).

Ми вважаємо затискачі більш надійним видом кріплення незважаючи на поширену думку про те, що гвинти надійніші.

  1. Різьба на гвинтах злизується з часом і застібка починає безповоротно злітати і ремонту піддається дуже складно, в той час, як затиск, якщо він ослаб, можна просто піджати і він знову в строю.
  2. Різьба нарізається до певного місця на гвіздочку, таким чином, якщо ваша мочка тонше "стандарту", то ви не зможете закрутити гвинт щільно до мочки і сережка буде провисати, а застібка не маючи "опори" у вигляді вашого вушка почне розкручуватися і загубиться . Затиск  можна ж присунути максимально щільно, на скільки вам буде комфортно.
  3. Під різьблення береться товщий гвіздочок (1,2-1,3 мм в діаметрі), що може бути проблемою для тих, хто звик носити сережки з тонкими штифтами. Під затиск можна зробити товщину гвоздика від 0,8 мм.


Часто можна зустріти назву "Пусети". Точно невідомо, чи є відмінність у назвах, але існує думка, що пусети - ті, що не спускаються нижче мочки вуха.

Тобто на фото праворуч гвіздочки, але не пусети.

АНГЛІЙСЬКИЙ ЗАМОК

Штифт проходить крізь мочку і кріпиться за допомогою затиску з характерним клацанням. Застібаючи таку сережку, після клацання не варто тиснути на прикрасу, намагаючись створити ілюзію надійності - так можна тільки поламати її.


СЕРЕЖКИ-ЛАНЦЮЖКИ

По суті це прикраса без замка: тонкий ланцюжок протягується через мочку і висить за вушком. Завдяки правильному дизайну прикраса буде комфортною і не загубиться.

До прикраси можна додати в комплект маленькі силіконові заглушки, щоб напевно зафіксувати сережки.

СЕРЕЖКИ НА ГАЧКУ

Проста подовжена петля без будь-якої фіксації - один з найдавніших видів застібок. До таких сережок можна окремо придбати заглушки (зручніше маленькі силіконові) для додаткової фіксації прикраси на вусі.

СЕРЕЖКИ ДЖЕКЕТИ

Джекет - це модифікація сережок гвіздочків, де застібка виступає основним декоративним елементом: до неї кріпляться підвіски, півкола або будь-яка інша модифікація сережок, яка виступає за нижній край мочки і створює другий ряд прикраси.

Універсальної поради з вибору кріплень на жаль (або на щастя) немає.  Кожен вибирає те, що йому ближче і зручніше :) Нагадуємо, що практично всі наші моделі ми можемо зробити з різним видом застібки: і з англійським замком, і з гачком, і т.д.. 


Якщо у вас виникнуть  будь-які питання, будь-ласка, зв'яжіться з нами через розділ  КОНТАКТИ