УКР
ГРН
УКР
ГРН

РОЗІГРАШ СРІБНОЇ КАБЛУЧКИ З ЖОВТО-БЛАКИТНИМ СЕРДЦЕМ

РОЗІГРАШ СРІБНОЇ КАБЛУЧКИ З ЖОВТО-БЛАКИТНИМ СЕРДЦЕМ

РОЗІГРАШ СРІБНОЇ КАБЛУЧКИ З ЖОВТО-БЛАКИТНИМ СЕРДЦЕМ

27 квітня бренду DARI jewelry виповнюється 8 років.

На честь цього я запускаю лотерею, головною метою якої є збір коштів для ЗСУ або на гуманітарну допомогу для постраждалих. Сподіваюсь, що ви мене в цьому підтримаєте.

Купити квиток можна за посиланням

Ми, українці, кожен на своєму фронті боремось за свою свободу і незалежність як ніколи раніше ???? Багато творчих особистостей висловлюють почуття і підтримку іншим через свою творчість. Я теж серед них. 

Звісно, у мене було відчуття своєї марності і думки про те, що прикраси - це далеко не те, що зараз потрібно людям. Але я це відчуття, начебто, подолала, адже мої прикраси - це також символ, який об’єднує. І тих, хто залишився, і тих, хто мусив виїхати закордон. Нам усім потрібно мати щось, що буде нагадувати про нашу єдність і додавати віри у перемогу

На мою думку ювелірна прикраса - один з таких патріотичних символів. Скажіть, що це дійсно так?)))

Отже, УМОВИ УЧАСТІ В ЛОТЕРЕЇ максимально прості:

 1. Придбати на сайті або в Дірект/Viber/Telegram лотерейний квиток. 

 2. Після покупки я запишу вас до таблиці. 

 3. 27 квітня за допомогою сайту random.org оберу переможця

Можна придбати необмежену кількість квитків, це збільшить ваші шанси на перемогу. 

Переможець отримає каблучку з жовто-блакитним сердечком або прапором чи сережки на вибір. 

Буду дуже вдячна, якщо ви розповісте про лотерею друзям і знайомим/ Адже чим більше людей дізнається про неї, тим більше коштів ми зможемо зібрати і допомогти країні!

Все буде Україна!


Цей квиток існує тільки в ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ, в фізичному вигляді він не передбачається!  Після придбання я додам вас до списку, серед якого ми зробимо розіграш 27-го квітня.

Інтерфейс сайту налаштованний на покупку фізичних товарів, тому при замовленні можете просто обрати спосіб доставки "самовивіз з шоуруму" і не обирайте "оплата готівкою" :) Дякую!