УКР
ГРН
УКР
ГРН

Потім я розвивалася, як незалежна дизайнерка і врешті решт заснувала свою майстерню DARI jewelry

Починалося все поступово.

З 19-ти років я займалася шиттям аксесуарів і виготовленням прикрас із різних матеріалів, а пізніше, вивчившись на ювеліриню, облаштувала міні-майстерню просто в кутку однокімнатної найманої квартири. Власноруч зроблений ювелірний стіл, інструменти ще з навчального процесу та два ювелірних пристрої подаровані братом. Була сама собі дизайнеркою, бухгалтеркою, фотографкою, копірайтеркою і майстринею. Багато з цього я роблю і зараз.

Все, що ви бачите на цьому сайті - результат моєї власної творчості. Я вигадую ювелірні прикраси вже понад 8 років і спочатку виготовляла їх самостійно, а зараз в мене є декілька помічниць.

Я впевнена, що мої клієнти отримують в мене в першу чергу не тільки прикрасу, а історію, настрій, натхнення.  Я досить часто чую, що мої прикраси є для людей знаком підтримки, нагадуванням про важливе, особисті події чи досягнення,  вони є символом позитивних змін чи нових сторінок їх життя. Мене це дуже надихає.


Особливості моєї майстерні:

 • Кожен виріб із натхненням виготовляє конкретна ювеліриня: з нуля і до повної готовності. Ми любимо те, що робимо, підходимо відповідально і етично до своєї діяльності. Ми приходимо на роботу, як в компанію друзів, де тебе зрозуміють і підтримають.
 • Всі прикраси відрізняються відмінною якістю та естетичністю
 • Всі прикраси є моїм авторським дизайномМоя місія - додати щось хороше та гарне в цей світ і підкреслити природну красу власника або власниці прикраси. Також для мене дуже важливо працювати в радість, любити свою справу. Також я завжди вкладаю якусь історію та ідею в свою нову прикрасу. Але і кожна людина, яка отримує свій виріб, додає власний сенс, через що прикраса стає особистим оберігом.


Та найважливіше, що є в мене - це ви, мої клієнти. Ви надихаєте на експерименти, на нові колекції. Ми разом з вами вигадуємо назви моїм прикрасам, допомагаємо в благодійних проектах, радіємо успіхам і сумуємо, коли сумно. А ваша підтримка, коли я цього потребую - просто не має меж!

Дякую вам за це!

  Про майстерню DARI jewelry в ЗМІ

  Що подарувати дівчині на 8 Березня: ідеї подарунків для коханої

  Що подарувати дівчині на 8 Березня: ідеї подарунків для коханої

  До дня X залишилося всього нічого і це означає, що хлопці вже зламали всю голову, чим же здивувати с..

  Ювелірні подарунки на Новий рік 2019 для неї

  Ювелірні подарунки на Новий рік 2019 для неї

  Яскраве свято, як Новий рік, вимагає яскравих подарунків. Українські ювелірні бренди забезпечують са..

  Як провести весілля своєї мрії

  Як провести весілля своєї мрії

  Поради від провідних фахівців