УКР
ГРН
УКР
ГРН

Презентація колекції "КОЛОТИЙ ЛІД"

Презентація колекції "КОЛОТИЙ ЛІД"

Колекція "Колотий лід": відчутна, яскрава, жива!

Ніби чуєш звук тріснутого льоду, від якого мурашки по тілу біжать. Або це між собою зіткнулися величезні крижини посеред моря, яке раніше ніколи не замерзало? Масивні, незвичайної форми прикраси з текстурою колотого льоду в змозі підкреслити твої особливість і сміливість носити, то що хочеться носити. Сьогодні і завжди.

Створюючи прикраси цієї колекції, ми думали не тільки про прекрасних жінок, а й про прекрасних чоловіків: адже кільця і персні в стилі унісекс підійдуть на будь-який палець будь-якої людини в світі. І це той випадок, коли одна єдина прикраса здатна змінити атмосферу загального образу, додати ту саму родзинку і подарувати впевненість в собі в день, коли це так необхідно. Не потрібно чекати «особливого» дня або настрою, щоб надіти "Колотий лід" — ці вироби можна носити кожен день, коли захочеться.

Мерехтлива нерівна текстура поверхні і перелив граней надають образу колекції ще більшої грайливості і чарівності. А також — відчуття сміливості і нотки розв'язності. У підсумку ми отримуємо пекучу суміш легкої недбалості та суворого мінімалізму.

Природна органічність в поєднанні з відчуттям витонченості будуть чудово поєднуватися з вашим суворим, зимовим, замріяним амплуа.

  • виготовляємо в платині, золоті (білому, червоному, жовтому) і сріблі
  • з чорнінням і без
  • комфортна ширина і ергономічна форма (усі наші вироби проходять наш особистий тест-драйв перед запуском)
  • дизайн кільця створений вручну Дари
  • унікальні, стильні, масивні, помітні, яскраві — про них можна багато сказати, але куди важливіше побачити наживо

Кільця і персні «Колотий лід» несуть в собі глибокі сенси, кожен раз відсилаючи нас до чогось сучасного, свіжого і вільнодумного.

Та ж що ще може хотітися від прикрас, які призначені для кожного дня життя, крім як зухвалого стилю гранжу, універсальності і одночасно комфорту?


На світлинах: прикраси із колекції "Колотий лід"

  • вартість у сріблі 925': 1300-1900 грн
  • вартість у золоті 585': від 425-1267$
  • ручна робота та авторський дизайн