УКР
ГРН
УКР
ГРН

DARI jewelry та натуральна косметика Natureal

DARI jewelry та натуральна косметика Natureal

17 січня 2022 - старт нашої колаборації з Natureal.

В замовлення або покупки з розділу "В наявності" ми вкладаємо набір міні-версій натуральної косметики українського виробництва. Важливий момент! Наборів всього 100 і вони будуть вкладатися в порядку черги допоки не закінчаться :)

Чому Natureal?

Я вже кілька років користуюсь засобами Natureal і вирішила, що вам також обов'язково потрібно познайомитися з цим брендом! Мій фаворит - твердий шампунь для волосся.

Більше всього мені подобається те, що, по-перше, косметика не тестується на тваринах. А, по-друге, компоненти піддаються тільки біологічним процесам: ферментації, дистиляції і холодному пресу. Це допомагає зберегти їх ефективність.


Більшість їх інгредієнтів сертифіковані COSMOS/ECOCERT - органами сертифікації та контролю органічних продуктів, які підтверджують їх якість. Кожен продукт містить мінімум 80% високоактивних інгредієнтів і 40% органічних компонентів.

Основна задача засобів Natureal - відновити рН, підтримати здатність шкіри відновлювати себе і в результаті мати здорову і сяючу шкіру.

Познайомитись з брендом і косметикою ближче можна їх сайті.

Natureal економить час на пошуки косметики. Вони за те, щоб цей час витрачати на те, що дійсно важливо: сім'я, відпочинок, подорожі. І мені ця філософія дуже близька!