УКР
ГРН
УКР
ГРН

Колекції

Кожна з моїх колекцій має свій особистий сенс та зміст. Я ретельно та натхненно створюю прикраси і не втомлююсь пестити і плекати кожну з них. Сподіваюсь, що це відчутно та маю надію, що ви закохаєтесь в свій особливий виріб, який стане для вас оберегом та нагадуванням про особливі, важливі, моменти життя.

Не просто слова8

Не просто слова

Вільна, рідна, єдина… відчуваєте, який пронизливо глибокий сенс у цих словах для нас, українців? Вважається, що справи важливіші за слова, і це безперечно так, але чому тоді нам так необхідно почути щось приємне, ніжне, важливе? Є такі слова, які почув, і настрій вгору. Шепнув щось на вушко коханій людині, поспілкувався з близьким другом про різне, привітав маму зі святом, побажав чогось важливого саме їй — і так солодко на душі, і їй і тобі! Бо слова мають значення.

Зв'язок15

Зв'язок

Зв'язок між тобою та світом, рідними, твоєю коханою людиною, твоїм внутрішнім та зовнішнім. Тобою та рештою Всесвіту. Відчуваєш? Така була в мене ідея, зв'язати витонченними ланцюжками важливе. І саме так народилася коллекция "ЗВ'ЯЗОК"

Колотий лід13

Колотий лід

Масивні каблучки з незвичайною текстурою підкреслять твою унікальність та сміливість. Сміливість бути собою і обирати те, що приносить справжнє задоволення. Носити те, що хочеться носити. Я вважаю, що коллекція «КОЛОТИЙ ЛІД» про почуття та прояв себе в цьому світі, про сміливість і внутрішню велич.

Переломлення світла47

Переломлення світла

Дорогоцінне каміння завжди викликає в мене особливі почуття та захоплення. Я довго придивляюсь до них, знайомлюсь, спілкуюсь. Поринаю у глибокий колір та розчиняюсь у прозорому сяйві. Ловлю сонце в гранях, намагаючись відобразити переломлення світла у своїй пам'яті. Вкладаючи камінь у мінімалістичну оправу, хочу відзначити характер і підтекст кожного екземпляру. Щоб нічого не відволікало від головного.

Стихії99

Стихії

Легке небуття, коли тебе оточує лише запах морської піни, звуки хвиль і відчуття повної свободи

Кохання28

Кохання

Єдине, що справді важливо — кохання

Естетика природи133

Естетика природи

На початку свого ювелірного шляху я не вигадувала прикраси збірками, а робила по одній, так як вони приходили мені в голову. Тому перші 2-3 колекції - це штучне об'єднання різноманітних виробів, які все ж таки пов'язані між собою за певними ознаками або змістом. Найпершими моїми прикрасами були каблучка з деревом, ластівками та різними гілочками. А ще сережки з квітами чи листочками. Ці вироби згодом увійшли в колекцію «ФЛОРА І ФАУНА», але потім я об'єднала їх з колекцією «ЕСТЕТИКА ПРИРОДИ», в якій на той момент були різьблені прикраси на рослину тематику. Я завжди відчувала особливий зв'язок з природою. Адже вона - нескінченне джерело натхнення. Її плавні довершені лінії або поєднання кольорів завжди тішать та заспокоюють. В природі відчувається гармонія та продуманність. В ній все так, як і має бути.

Базова183

Базова

Колекція прикрас Basic - це свого роду алфавіт: не вивчивши його, не можливо освоїти письмову мову. Всі вироби з колекції відмінно поєднуються між собою, а на основі цих поєднань можна складати власні ювелірні ансамблі.

Грані41

Грані

Колекція Faceted - це нагадування про щохвилинні трансформації й різноманітності цього світу, який прекрасний прямо в цей момент, тут та зараз

Смуги та кола53

Смуги та кола

Прості геометричні форми, класичні та витончені

Перли28

Перли

Перли. Незаймані, чисті, чарівні. Народжені в океані, вони пройшли безліч етапів перш ніж знайти своє місце на наших прикрасах.

Куля28

Куля

Колекція Куля - це про досконалість. Вона вражає своєю простотою і геніальністю.

Страйп20

Страйп

Колекція присвячена динаміці - змінам в часі та просторі, з яких складається наше життя.

Геометрія13

Геометрія

Прості та великі геометричні форми й блискуча поверхня срібла народжують дивне відчуття привабливості та розкоші.

Народжені у лісі18

Народжені у лісі

Прикраси з цієї колекції майже в буквальному сенсі були народжені в лісі. Кожне кільце - це відбиток справжньої деревної кори, яка була знайдена в лісі, неподалік від того місця, де жила Дарі

Всесвіт90

Всесвіт

Це чуттєва історія про галактикита зірки, про рідну планету і мрії про далеке. Ефемерність буття, глибина і загадковість - кожна прикраса цієї колекції пронизана особливою атмосферою космосу

Будда22

Будда

Колекція Buddha - це наша інтерпретація традиційного навчання. Це про увагу та дбайливе ставлення до навколишнього простору й до кожної істоти в ньому. Це, врешті-решт, про найцікавіші подорожі в житті

Майя34

Майя

Акцентом колекції стали саме кола: адже все взаємопов'язано і циклічно. Минуле впливає на сьогодення, а сьогодення впливає на майбутнє.

Котик15

Котик

Ювелір, у якого три кішки та кіт (це я про себе) просто не міг обійти котячу тему у своїй творчості :) Тим більше, що завдяки продажу прикрас можна допомогти, наприклад, проекту "ХОЧУ КОТА" і його пухнастим підопічним. 10% з продажів виробів з колекції "КОТИК" ми передаємо їм на допомогу.

Японія37

Японія

Колекція мінімалістичних прикрас JAPAN - це чуттєва історія про країну, де прокидається сонце.

Струни49

Струни

Чуєш цю музику в твоєму серці? Неважливо спокійна вона або енергійна, лірична або споглядальна, - дозволь почути її оточуючим.

Лінія17

Лінія

Колекція Line - про гіпнотизуючий патерн ліній і подій, серед яких є паралельні прямі та зустрічаються справжні перехрестя - ті найважливіші точки зростання для кожного з нас

Розірви коло 8

Розірви коло

Пам’ятаєш, як у дитинстві ми носили однакові прикраси на знак дружби? Це був не просто аксесуар, а джерело сили, надії та радості. Ми знали: що б не готувало нам життя, цей зв’язок назавжди❤️

Зимова казка14

Зимова казка

Зимова колекція прикрас присвячується затишним і теплим вечорам, візерункам на вікнах та рум'янцям на щоках❄️