УКР
ГРН
УКР
ГРН

Колекції

Витончені, ніжні і водночас яскраві - наші прикраси створені для того, щоб підкреслювати те гарне, що в тебе вже є.

Четверо майстрів-ювелірів і ціла команда DARI jewelry зібралися разом, щоб принести в цей світ ще трохи краси. Радіємо, що ти цінуєш наші старання і підтримуєш нашу місію.

Не просто слова9

Не просто слова

Вільна, рідна, єдина… відчуваєте, який пронизливо глибокий сенс у цих словах для нас, українців? Вважається, що справи важливіші за слова, і це безперечно так, але чому тоді нам так необхідно почути щось приємне, ніжне, важливе? Є такі слова, які почув, і настрій вгору. Шепнув щось на вушко коханій людині, поспілкувався з близьким другом про різне, привітав маму зі святом, побажав чогось важливого саме їй — і так солодко на душі, і їй і тобі! Бо слова мають значення.

Зв'язок15

Зв'язок

Зв'язок між тобою та світом, рідними, твоєю коханою людиною, твоїм внутрішнім та зовнішнім. Тобою та рештою Всесвіту. Відчуваєш? Така була в мене ідея, зв'язати витонченними ланцюжками важливе. І саме так народилася коллекция "ЗВ'ЯЗОК"

Колотий лід13

Колотий лід

Масивні каблучки з незвичайною текстурою підкреслять твою унікальність та сміливість. Сміливість бути собою і обирати те, що приносить справжнє задоволення. Носити те, що хочеться носити. Я вважаю, що коллекція «КОЛОТИЙ ЛІД» про почуття та прояв себе в цьому світі, про сміливість і внутрішню велич.

Переломлення світла46

Переломлення світла

Дорогоцінне каміння завжди викликає в мене особливі почуття та захоплення. Я довго придивляюсь до них, знайомлюсь, спілкуюсь. Поринаю у глибокий колір та розчиняюсь у прозорому сяйві. Ловлю сонце в гранях, намагаючись відобразити переломлення світла у своїй пам'яті. Вкладаючи камінь у мінімалістичну оправу, хочу відзначити характер і підтекст кожного екземпляру. Щоб нічого не відволікало від головного.

Стихії101

Стихії

Легке небуття, коли тебе оточує лише запах морської піни, звуки хвиль і відчуття повної свободи

Кохання28

Кохання

Єдине, що справді важливо — кохання

Естетика природи130

Естетика природи

В захопленні від усього найпрекраснішого, що живе в природі, і народилась ця колекція

Базова177

Базова

Колекція прикрас Basic - це свого роду алфавіт: не вивчивши його, не можливо освоїти письмову мову. Всі вироби з колекції відмінно поєднуються між собою, а на основі цих поєднань можна складати власні ювелірні ансамблі.

Грані41

Грані

Колекція Faceted - це нагадування про щохвилинні трансформації й різноманітності цього світу, який прекрасний прямо в цей момент, тут та зараз

Смуги та кола52

Смуги та кола

Прості геометричні форми, класичні та витончені

Перли28

Перли

Перли. Незаймані, чисті, чарівні. Народжені в океані, вони пройшли безліч етапів перш ніж знайти своє місце на наших прикрасах.

Куля29

Куля

Колекція Куля - це про досконалість. Вона вражає своєю простотою і геніальністю.

Страйп20

Страйп

Колекція присвячена динаміці - змінам в часі та просторі, з яких складається наше життя.

Геометрія13

Геометрія

Прості та великі геометричні форми й блискуча поверхня срібла народжують дивне відчуття привабливості та розкоші.

Народжені у лісі16

Народжені у лісі

Прикраси з цієї колекції майже в буквальному сенсі були народжені в лісі. Кожне кільце - це відбиток справжньої деревної кори, яка була знайдена в лісі, неподалік від того місця, де жила Дарі

Всесвіт85

Всесвіт

Це чуттєва історія про галактикита зірки, про рідну планету і мрії про далеке. Ефемерність буття, глибина і загадковість - кожна прикраса цієї колекції пронизана особливою атмосферою космосу

Будда22

Будда

Колекція Buddha - це наша інтерпретація традиційного навчання. Це про увагу та дбайливе ставлення до навколишнього простору й до кожної істоти в ньому. Це, врешті-решт, про найцікавіші подорожі в житті

Майя34

Майя

Акцентом колекції стали саме кола: адже все взаємопов'язано і циклічно. Минуле впливає на сьогодення, а сьогодення впливає на майбутнє.

Котик15

Котик

Ювелір, у якого три кішки та кіт (це я про себе) просто не міг обійти котячу тему у своїй творчості :) Тим більше, що завдяки продажу прикрас можна допомогти, наприклад, проекту "ХОЧУ КОТА" і його пухнастим підопічним. 10% з продажів виробів з колекції "КОТИК" ми передаємо їм на допомогу.

Японія37

Японія

Колекція мінімалістичних прикрас JAPAN - це чуттєва історія про країну, де прокидається сонце.

Струни49

Струни

Чуєш цю музику в твоєму серці? Неважливо спокійна вона або енергійна, лірична або споглядальна, - дозволь почути її оточуючим.

Лінія16

Лінія

Колекція Line - про гіпнотизуючий патерн ліній і подій, серед яких є паралельні прямі та зустрічаються справжні перехрестя - ті найважливіші точки зростання для кожного з нас

Розірви коло 10

Розірви коло

Пам’ятаєш, як у дитинстві ми носили однакові прикраси на знак дружби? Це був не просто аксесуар, а джерело сили, надії та радості. Ми знали: що б не готувало нам життя, цей зв’язок назавжди❤️

Зимова казка14

Зимова казка

Зимова колекція прикрас присвячується затишним і теплим вечорам, візерункам на вікнах та рум'янцям на щоках❄️