УКР
ГРН
УКР
ГРН

Колекції

Кожна з моїх колекцій має свій особистий сенс та зміст. Я ретельно та натхненно створюю прикраси і не втомлююсь пестити і плекати кожну з них. Сподіваюсь, що це відчутно та маю надію, що ви закохаєтесь в свій особливий виріб, який стане для вас оберегом та нагадуванням про особливі, важливі, моменти життя.

Не просто слова8

Не просто слова

Вільна, рідна, єдина… відчуваєте, який пронизливо глибокий сенс у цих словах для нас, українців? Вважається, що справи важливіші за слова, і це безперечно так, але чому тоді нам так необхідно почути щось приємне, ніжне, важливе? Є такі слова, які почув, і настрій вгору. Шепнув щось на вушко коханій людині, поспілкувався з близьким другом про різне, привітав маму зі святом, побажав чогось важливого саме їй — і так солодко на душі, і їй і тобі! Бо слова мають значення.

ТАНК-ОБЕРІГ4

ТАНК-ОБЕРІГ

Носити на собі те, що несе смерть? Мілітаристська пропаганда! Одягати знаряддя вбивства?! ⠀ Розумію, що такі думки можуть з'явитися у відповідь на мій "срібний танк". ⠀ Але я ювеліриня та дизайнерка, що створює прикраси, пропускаючи через себе навколишню реальність. Я сприймаю життя та трансформую його в свої ідеї. ⠀ А танки й інша воєнна техніка - це те, що зараз є в моєму житті та житті всіх українців, на жаль. ⠀ Ідейність кулону полягає в тому, аби в кожній сім'ї був свій особистий "танк", як символ захисту себе і своїх близьких

Стихії108

Стихії

Найпопулярніша моя колекція прикрас, яка справді здатна перенести на морське узбережжя і відтворити найщасливіші літні спогади. Відчуваєте цей солоний присмак на губах? Згадую, як сиділа біля моря в Криму та вдивлялась в бірузовий відтінок води, надихаючись на ідеї. Першою була каблучка "ХВИЛЯ", яка до сьогодні набула вже декількох трансформацій. Потім сережки "МОРЕ", а далі і всі інші прикраси цієї колекції. Свобода, енергія, легка прохолода, глибина, безмежність, нестримність, свіжість і разом з тим спокій. Ось про що вона!

Всесвіт101

Всесвіт

Думка про те, які ж ми крихітні в масштабах Всесвіту, досить часто лунає у моїй голові. Ймовірно, світ навіть не помітить, що ми колись існували. Усвідомлюючи це, будь-які незначні життєві негаразди втрачають свою важливість. Стає простіше відкинути вигадані проблеми і подивитись на своє життя під іншим кутом. Колекція «ВСЕСВІТ» - це чуттєва історія про далеке. Про галактики та зірки, про рідну планету, про простір, в якому ми всі перебуваємо. Ефемерність буття, глибина і загадковість - кожна прикраса цієї колекції пронизана особливою атмосферою нескінченністі і моїми роздумами про вічне. Мета колекції «ВСЕСВІТ» - звернути вашу увагу на масштабність існування. Переосмислити пріоритети, помріяти. Адже мрії перетворюються на дії, а дії в свою чергу - на результат.

Грані48

Грані

«ГРАНІ» - моя п’ята колекція прикрас ???? Вона про багатогранність світу і унікальність кожної миті. Щохвилини ми вже інші. Адже ми трансформуємось, розвиваємось і дізнаємося щось нове. Багатогранність - унікальна якість особистості. Гармонійність, цілісність, різноманітні інтереси, знання і постійне прагнення до розширення кордонів. Ця колекція - нагадування і заклик дивитися на звичні речі по-новому і на всі явища з різних боків. Така звичка дуже розширює свідомість і відрізняє від тих, хто йде звичним шляхом і сприймає тільки одну грань цього світу.

Переломлення світла57

Переломлення світла

Дорогоцінне каміння завжди викликає в мене особливі почуття та захоплення. Я довго придивляюсь до них, знайомлюсь, спілкуюсь. Поринаю у глибокий колір та розчиняюсь у прозорому сяйві. Ловлю сонце в гранях, намагаючись відобразити переломлення світла у своїй пам'яті. Вкладаючи камінь у мінімалістичну оправу, хочу відзначити характер і підтекст кожного екземпляру. Щоб нічого не відволікало від головного.

Колотий лід15

Колотий лід

Масивні каблучки з незвичайною текстурою підкреслять твою унікальність та сміливість. Сміливість бути собою і обирати те, що приносить справжнє задоволення. Носити те, що хочеться носити. Я вважаю, що коллекція «КОЛОТИЙ ЛІД» про почуття та прояв себе в цьому світі, про сміливість і внутрішню велич.

Струни51

Струни

Чуєш цю музику в твоєму серці? Неважливо спокійна вона або енергійна, лірична або споглядальна, - дозволь почути її оточуючим.

Народжені у лісі19

Народжені у лісі

Прикраси з цієї колекції майже в буквальному сенсі були народжені в лісі. Кожна каблучка - це відбиток справжньої деревної кори, яку я знайшла в дендрологічному сирецькому парку, неподалік від того місця, де я раніше жила. Взагалі я люблю робити щось "по справжньому", тобто не імітувати текстуру за допомогою інструментів, а робити відбиток з чогось реально існуючого.

Зв'язок15

Зв'язок

Зв'язок між тобою та світом, рідними, твоєю коханою людиною, твоїм внутрішнім та зовнішнім. Тобою та рештою Всесвіту. Відчуваєш? Така була в мене ідея, зв'язати витонченними ланцюжками важливе. І саме так народилася коллекция "ЗВ'ЯЗОК"

Японія37

Японія

Колекція мінімалістичних прикрас JAPAN - це чуттєва історія про країну, де прокидається сонце.

Будда23

Будда

Колекція Buddha - це наша інтерпретація традиційного навчання. Це про увагу та дбайливе ставлення до навколишнього простору й до кожної істоти в ньому. Це, врешті-решт, про найцікавіші подорожі в житті

Базова184

Базова

В колекції "БАЗОВА" я об'єднала всі свої мінімалістичні ідеї. Такі, де нема складних форм, текстур чи емалі. Ці прикраси підходять під все і на кожен день. Це база, яку можна доповнювати та міксувати. Базові вироби прості та лаконічні, стримані й акцентні. З них можна робити збірки під настрій, день тижня, пору року. Під класичний костюм або квітасту літню сукню. На корпоратив чи день народження.

Страйп22

Страйп

Колекція присвячена динаміці - змінам в часі та просторі, з яких складається наше життя.

Кохання29

Кохання

Єдине, що справді важливо — кохання

Котик15

Котик

Ювелір, у якого три кішки та кіт (це я про себе) просто не міг обійти котячу тему у своїй творчості :) Тим більше, що завдяки продажу прикрас можна допомогти, наприклад, проекту "ХОЧУ КОТА" і його пухнастим підопічним. 10% з продажів виробів з колекції "КОТИК" ми передаємо їм на допомогу.

Смуги та кола55

Смуги та кола

Прості геометричні форми, класичні та витончені

Розірви коло 9

Розірви коло

Пам’ятаєш, як у дитинстві ми носили однакові прикраси на знак дружби? Це був не просто аксесуар, а джерело сили, надії та радості. Ми знали: що б не готувало нам життя, цей зв’язок назавжди❤️

Майя34

Майя

Акцентом колекції стали саме кола: адже все взаємопов'язано і циклічно. Минуле впливає на сьогодення, а сьогодення впливає на майбутнє.

Геометрія13

Геометрія

Прості та великі геометричні форми й блискуча поверхня срібла народжують дивне відчуття привабливості та розкоші.

Перли28

Перли

Перли. Незаймані, чисті, чарівні. Народжені в океані, вони пройшли безліч етапів перш ніж знайти своє місце на наших прикрасах.

Куля28

Куля

Колекція Куля - це про досконалість. Вона вражає своєю простотою і геніальністю.

Лінія16

Лінія

Колекція Line - про гіпнотизуючий патерн ліній і подій, серед яких є паралельні прямі та зустрічаються справжні перехрестя - ті найважливіші точки зростання для кожного з нас

Естетика природи122

Естетика природи

На початку свого ювелірного шляху я не вигадувала прикраси збірками, а робила по одній, так як вони приходили мені в голову. Тому перші 2-3 колекції - це штучне об'єднання різноманітних виробів, які все ж таки пов'язані між собою за певними ознаками або змістом. Найпершими моїми прикрасами були каблучка з деревом, ластівками та різними гілочками. А ще сережки з квітами чи листочками. Ці вироби згодом увійшли в колекцію «ФЛОРА І ФАУНА», але потім я об'єднала їх з колекцією «ЕСТЕТИКА ПРИРОДИ», в якій на той момент були різьблені прикраси на рослину тематику. Я завжди відчувала особливий зв'язок з природою. Адже вона - нескінченне джерело натхнення. Її плавні довершені лінії або поєднання кольорів завжди тішать та заспокоюють. В природі відчувається гармонія та продуманність. В ній все так, як і має бути.

Зимова казка2

Зимова казка

Зимова колекція прикрас присвячується затишним і теплим вечорам, візерункам на вікнах та рум'янцям на щоках❄️