УКР
ГРН
УКР
ГРН

Все про фактури ювелірних виробів

Все про фактури ювелірних виробів

Оформлюючи замовлення в нашій студії, ми завжди уточнюємо фактуру майбутнього виробу. Фактура може бути глянсова, матова, кована і брашована. На остаточну ціну виробу це не впливає.

Сьогодні ми розповімо про них більш детально, і, звичайно ж, покажемо.

  • Глянцева - створена щоб сяяти і засліплювати.

Безсумнівно, це класика. Ідеально рівна поверхня і ідеальний блиск. Глянцева поверхня вважається досить зносостійкою: хоч перші набуті подряпини/потертості спочатку буде видно, але в процесі носіння вони природним чином заполіруються самостійно. Глянцевий блиск зберігається досить тривалий час, особливо у золотих виробів.

  • Матова фактура

Останнім часом підкорює серця багатьох людей, адже вона виглядає досить свіжо і незвично. Блиск металу злегка приглушається, залишаючи м'яке світіння. Досягти такого ефекту можна за рахунок надання поверхні невеликої шорсткості механічним чином. Мікроподряпинки, які з'являються після обробки поверхні повинні бути ідеально паралельні один одній і неглибокі. У плані зносостійкості, придбані подряпини на матової поверхні будуть більш помітні, а сама фактура, з часом, може зглянцевіти природним чином. Але ж люблять не за що, а всупереч.

Повернути початкову ідеальну матову фактуру можна, віддавши прикрасу в нашу майстерню для оновлення.

  • Кована фактура

Кована фактура - фаворит 90% учасників наших воркшопів «З НУЛЯ», адже при такій обробці створюється неповторний «грайливий» візерунок. Гра цієї фактури з сонячними променями змушує в буквальному сенсі «залипнути» і не відривати погляд від своєї каблучки ні на хвилину ❤️

Ковану фактуру можна виконати в глянцевому і матовому варіанті.

  • Брашована фактура

Брашована фактура створюється за рахунок грубої обробки алмазним ювелірним бором. В результаті, граючи з сонячними променями, можна подумати ніби сяють і переливаються мільйони мікро діамантів.

Подряпини, отримані в процесі носіння таких прикрас будуть практично не помітні, а це - ще одна приємність.

  • Фактурна

Фактурна - так ми її називаємо.

Як і брашована, створюється за рахунок послідовної обробки бором, але вже сталевим. Отримані під час обробки подряпини глибші і видиміші, їх можна розглянути навіть здалеку. Зносостійкість цієї фактури найбільша серед усіх перерахованих.

Обирайте улюблену фактуру, яка відгукнулася в серці. І, звичайно ж, дбайливо ставтеся до своїх прикрас, щоб зберегти Їхню красу якомога довше!