УКР
ГРН
УКР
ГРН

Робота майстерні DARI jewelry в період війни

Робота майстерні DARI jewelry в період війни

Вітаю!

На зв'язку Дарі.

Пишу цей текст 06.04.2022

Наразі майстерня DARI jewelry працює дуже обмежено.

Незважаючи на це я відправляю ті прикраси, що ми зробили на вітрину ще до війни, тому можна сміливо обирати свої майбутні каблучки чи сережки у розділі "наявність", та я залюбки вам їх відправлю, але поки що без фірмового пакування.

Також можна підтримати майстерню та бренд купивши в нас переможні облігації DARI jewelry :) Які почнуть діяти після закінчення війскового стану в Україні.

Щодо майстерні та замовлень, які ми не встигли доробити чи відправити до початку війни.

Одразу хочу вибачитись за те, що нічого нікому не написала і не зв'язалася, щоб оновити статус. Я не знала, що писати.

Перші дні були суцільним шоком, і честно кажучи, було не до того.

Потім шок начебто пройшов, але я не розуміла, що буде далі. Чи буде змога доробити те, що є, чи ні. Повернути кошти всім клієнтам можливості не було. Гроші ж не лежать в шухлядці, вони крутяться в бізнесі. А повертати частково - за якою ознакою обирати кому? 

Тому я чекала, коли вдастся вивезти всі прикраси і замовлення з Києва, щоб все пересортувати, зрозуміти, що залишилось в наших підрядників, що можна доробити в іншій мастерні, тощо. І вже потім писати. Але це теж потребує часу, тим паче, що моя менеджер з продажу поїхала до Німеччини на заробітки, а в мене не кожного дня є змога працювати і нову людину я брати поки що не буду (ну ви розумієте, такий час). 

Наша майстерня не є майстернею повтого циклу. Ми користуємося послугами більшої фірми, яка ще не планує відновлювати роботу. Тож ми збираємо контакти інших людей, до яких можна звернутись і які працюють. Честно кажучи, поки що суцільна невизначенність ))) Спробуємо працювати, але скільки часу будуть потребувати звичні процеси я не знаю. Тим більше, що не всі члени команди готові повертатись до міста.

Хочу сказати величезне спасибі всим тим, хто відноситься до всього того дуже лояльно. Вас в нас 99,9% :) І я дуже тому радію. 

Буду потрохи розбиратись зі станом речей і відпишу кожному стосовно його замовлення, як тільки буде можливість. Почекайте, будь ласка, ще трішечки :)

Також 10% з продаж прикрас в золоті ми відправляємо до ЗСУ або на волонтерські потреби.

Бережіть себе, будь ласка, і миру нам всім!