УКР
ГРН
УКР
ГРН

Розігруємо срібні сережки “ЧЕРВОНЕ КОЛО”

Розігруємо срібні сережки  “ЧЕРВОНЕ КОЛО”

Не знаю, як ви, а я ніколи не замислювалася над тим, як важливо бути донором, та регулярно здавати свою кров чи плазму. Але подумати тільки, іноді, щоб урятувати лише одну людину за серйозної травми, може знадобитися близько 12 літрів крові впродовж однієї операції. Але де її стільки взяти, якщо за одну донацію у однієї людини можна приняти лише 450 мл крові.

Варто розуміти також, що донорська кров має свої терміни зберігання.

Тромбоконцентрат зберігається 5 діб при температурі 20-24°C, в умовах постійного помішування; еритроцити – 35 чи 42 дні, при температурі 2-6°C, в залежності від консервуючого розчину, а плазма заморожується і зберігається 3 роки при температурі -30°C і нижче.

Зараз в Україні кількість донацій в 3 рази менша ніж рекомендовано ВООЗ: 12 людей на 1000 населення, замість 33. А 70% з них не є регулярними донорами, а здають кров лише одноразово, наприклад, для допомоги рідним.

Тому, упродовж листопада, серед донорів автоматизованої системи рекрутингу та управління донорами крові DonorUA, центрів донорства плазмиBiopharma Plasma та донорів, що здають кров в Інституті Серця з волонтерами Агентів крові ми проведемо розіграш срібних сережок «ЧЕРВОНЕ КОЛО» та сертифікатів на покупку в DARI jewelry номіналом 1100 грн.

Участь може взяти абсолютно кожен донор з будь-якого міста. А регулярні донори зможуть збільшити свій шанс на виграш, в залежності від кількості донацій в листопаді. Тож, це чудова можливість сформувати корисну та добру звичку :)

Ми впевнені, що ця акція буде приємним стимулюванням донорського руху серед українців та допоможе врятувати багато життів. А також, збільшить кількість донацій до передсвяткового періоду. Адже за статистикою, кількість донацій у грудні за звичайних умов різко знижується, а потреба в крові лише збільшується, а зараз ще й карантин.

Детальніше про учасників акції та умови розіграшу:

Це автоматизована система рекрутингу та управління донорами крові, що офіційно заявила про себе ще восени 2014 року, а запуск першої версії був у березні 2015 року. На сайті зареєстровано понад 40 000 людей із різних міст України. Наразі основним вектором діяльності є популяризація добровільного безоплатного регулярного донорства. Особистий кабінет донора допомагає тримати всі донації в одному місці й обмінювати їх на круті подарунки, знижки, сертифікати та інше. Завдяки системі люди можуть бачити, кому, де та коли необхідна кров. Також донори можуть реєструватися на події, заплановувати донації, писати відгуки на діяльність центрів крові.

Тож реєструйтесь на сайті, заробляйте бонусні бали донаціями та беріть участь у розіграші DARI jewelry.

1 донація = 100 балів = обмін на участь у розіграші :)

В кінці листопада, за допомогою рандому, на сторінці Інстаграм DonorUA буде обрано 5 переможців, які зможуть обрати, що отримувати, срібні сережки чи сертифікат на еквівалентну суму.

Це експерти в області виготовлення цінних ліків з плазми донорів, що успішно розвивають мережу сучасних донорських плазма центрів в Україні, де небайдужі люди допомагають хворим українцям.

Центри відкриті в семи містах України: Київ, Харків, Дніпро, Суми, Черкаси, Конотоп та Шостка. А сам фракціонатор Biopharma є найбільшим у Східній Європі та знаходиться у Білій Церкві. Саме там з плазми виготовляють життєво-необхідні ліки: альбуміни, імуноглобуліни, фактори згортання крові.

Ці ліки є єдиним способом допомогти хворим у важких станах. Це онкохворі, люди хворі на гемофілію, жінки під час складних пологів, поранені в ході ООС (насамперед в зоні АТО) та жертви аварій, пожеж, ДТП.

Взяти участь у розіграші можна пройшовши донацію в одному з семи центрів Biopharma. Вам буде надано посилання на реєстраційну форму, в якій необхідно буде заповнити дату доніції, своє ім’я та спосіб зв'язку в разі виграшу (номер телефону або нік в соцмережах).

В кінці листопада, за допомогою рандому, на сторінці Інстаграм Biopharma Plasmaбуде обрано 7 переможців (три з них отримають срібні сережки, а чотири — сертифікати).

Це амбасадори регулярного донорства, команда з понад 50 волонтерів, які з 12 серпня 2015 року проводять щотижневі чергування в центрах крові та реалізують різноманітні донорські проекти.

Головною метою їхньої роботи є популяризація добровільного, безоплатного та регулярного донорство крові.

Сам проєкт шість років тому заснувала Олена Балбек. Зараз проєкт працює у Львові, Одесі та трьох цетрах Києва.

  • По вівторках в Інституті Серця (Київ) та Обласному центрі служби крові (Львів). Тут донорська кров регулярно передається пацієнтам онкогематології та кардіохірургічних центрів, а також в пологові будинки. В Інституті Серця найбільшими споживачами компонентів крові є пацієнти онкогематології та кардіохірургічних центрів, а також пологові будинки.
  • По середах в Охматдиті (Київ) та Обласній станції переливання крові (Одеса). Тут компоненти крові передаються на переливання у всі відділення лікарні при потребі пацієнта в трансфузії, але найчастіше в гематологічні відділення, у відділення ТКМ (трансплантації кісткового мозку) та хірургічні відділення
  • По четвергам в Інституті Амосова (Київ), де донорська кров необхідна у термінових випадках: розрив аневризми аорти або лівого шлуночка серця, тромбоемболіі легеневої артерії, кесарів розтин у породіль з вродженими серцевими вадами, при будь яких оперативних втручаннях із застосуванням апарату штучного кровообігу.

Завдяки роботі Агентів крові:

  • проводиться 7500 операцій з яких 2500 - з використанням компонентів крові;
  • 650 дітей переносять операцію на сердце;
  • створено ком’юніті з 1500 активних донорів.

При реєстрації на донацію в Інституті Серця в Києві, вас автоматично вносять в таблицю учасників розіграшу. В кінці листопада, за допомогою рандому, на сторінці Інстаграм Агентів крові буде обрано переможця, що отримає срібні сережки “ЧЕРВОНЕ КОЛО”.

Бути донором важливо. Проходити донацію крові можна кожні два місяця, а плазми - кожні два тижні. Більше інформації, при яких обставинах можна бути донором, а при яких не можна, читайте на сайтах наших партнерів.